Zestaw drewnianych mebli młodzieżowych DINO

Zestaw mebli młodzieżowych DINO

W naszej ofercie znajdziecie Państwo wiele interesujących i niezwykle atrakcyjnych wizualnie mebli. Doskonałym przykładem jest zestaw drewnianych mebli młodzieżowych DINO, który jest dedykowany dla dziecięcych i młodzieżowych pokoi. Modny design, funkcjonalność, a przede wszystkim trwałość to kluczowe atuty tego zestawu. Ponadto zestaw Dino jest obecnie dostępny w bardzo korzystnej cenie, dlatego nie pozostaje nam nic innego, jak zaprosić Państwa do szczegółowego zapoznania się z tą propozycją.

W skład zestawu wchodzi łóżko piętrowe DINO, biurko, regał, komoda oraz szafa. Wszystkie elementy zestawu są drewniane, wykonane są z wysokiej jakości litego drewna bukowego. Wszystkie elementy składowe posiadają zaokrąglone krawędzie co przekłada się bezpośrednio na bezpieczeństwo użytkowania. Wykończenie powierzchni stanowią ekologiczne bejce i lakiery, które nie mają wpływu na otaczające nas środowisko. Takie drewniane meble młodzieżowe będą świetnym wykończeniem pokoju Twojego dziecka.

Wchodzące w skład zestawu łóżko piętrowe DINO o rozmiarze materaca: 80 x 200 [cm] i wysokości całkowitej 160 [cm].

Maksymalne gabaryty zewnętrzne łóżka:
– szerokość całkowita to 91,5 [cm]
– długość łóżka to 208 [cm]
– głębokość pod materac: 9,5 cm

Górna antresola zawieszona jest 116 [cm] nad podłogą.
Projekt łóżka umożliwia montaż drewnianej drabinki z prawej lub lewej strony wg indywidualnych wymagań Odbiorcy (po wcześniejszym uzgodnieniu). Leżysko wyposażone jest w listwy zabezpieczające, które stanowią barierę ochronną mającą na celu uniemożliwić nie kontrolowane wydostanie się z antresoli.
Dodatkowe wyposażenie stanowią stelaże „rolowane”. Pojedynczy stelaż zbudowany jest z 21 listew bukowych o przekroju 18 x 50 [mm] połączonych ze sobą elastycznymi taśmami.
Do łóżka można zastosować materac o dowolnym składzie/wypełnieniu i wysokości 16 : 20 [cm].
Ze względów bezpieczeństwa łóżka piętrowe polecane są dla użytkowników od 7 roku życia.

Kolejnym meblem wchodzącym w skład zestawu jest drewniane biurko, wyposażone w ruchomą półeczkę np. na klawiaturę komputera, zamykaną szafkę z półką oraz szufladę. Blat biurka ma wymiary 62 x 110 [cm].

Gabaryty biurka:
– wysokość 74 [cm]
– długość 114 [cm]
– głębokość 66 [cm]

Funkcjonalny drewniany regał o wysokości 188 [cm] wchodzący w skład zestawu „Dino” wyposażony jest w 4 półki i szufladę. Szerokość regału to 50 [cm] a głębokość 37 [cm].

Uzupełnieniem zestawu są komoda oraz szafa.

Komoda o wymiarach 82 wys. x 80 szer. x 56 gł. [cm] zaopatrzona w 3 szuflady zbudowane tak jak i korpus z litego drewna bukowego.

Szafa dwudrzwiowa o wymiarach całkowitych 180 wys. x 84 szer. x 54 gł. [cm], wyposażona w pojedynczą półkę i drążek na wieszaki.

Meble dostępne są w zestawie lub też osobno, w różnej kolorystyce, co pozwala na dowolny wybór i konfigurację wg indywidualnych potrzeb.

Dostępne kolory:

biurka drewniane